Maszyny dozujące

Maszyny dozujące

Działalność naszej firmy w 1989 roku rozpoczęliśmy właśnie od zaprojektowania półautomatycznych, a następnie automatycznych maszyn do konfekcjonowania artykułów płynnych i półpłynnych, realizowanych na zamówienie klienta.

Maszyny te znalazły zastosowanie w branży chemicznej, spożywczej oraz kosmetycznej. Poszczególne typy maszyn umożliwiają dozowanie płynów w zakresie od 3 do 5000 ml. przy wydajności od 200 do 3000 szt. opakowań na godzinę. Natomiast maszyny do artykułów półpłynnych w zakresie od 5 do 1000ml., i wydajności od 200 do 1500 szt. opakowań na godzinę. Wszystkie proponowane przez nas maszyny działają na zasadzie objętościowo- ciśnieniowej. Czyli zasysają odpowiednią dozę substancji do cylindra dozującego, a następnie substancja ta wtłoczona zostaje do opakowania jednostkowego.

Dzisiaj korzystając z naszego doświadczenia możemy produkować linie technologiczne, w skład których wchodzą rozbudowane głowice dozujące takie jakie można spotkać w naszych maszynach do żelek lub maszynie do produkcji odświeżaczy powietrza.

Maszyny dozujące
Maszyny dozujące
Maszyny dozujące
Maszyny dozujące